КАПА ЗА ПЛИВАЊЕ GS-SC206

  • Производител: GO SWIM
  • Шифра на производ:3437
  • Достапност:6
  • 300,00ден

  • Без данок:254,24ден

• Материјал: силикон
• Големина: универзална