• БОКС СЕТ БАНДАЖЕР ЗА БОКС WHITE ELASTIC BANDAGE UNDER GLOVES h. 5 см -3,5м 12933

БОКС СЕТ БАНДАЖЕР ЗА БОКС WHITE ELASTIC BANDAGE UNDER GLOVES h. 5 см -3,5м 12933

 • Производител: TOORX
 • Шифра на производ:12933
 • Достапност:9
 • 690,00ден

 • Без данок:584,75ден

 • Материјал: Памук со еластин
 • Затворање: велкро
 • Должина: 3,5 m
 • Ширина: 5 см
 • Боја: Бела

Тагови: БОКС СЕТ БАНДАЖЕР ЗА БОКС