• ЛАНЕЦ 3/32 KMC UG-50 7 Speed

ЛАНЕЦ 3/32 KMC UG-50 7 Speed

  • Производител: KMC
  • Шифра на производ:12680
  • Достапност:3
  • 1.000,00ден

  • Без данок:847,46ден

ЛАНЕЦ ЗА ВЕЛОСИПЕД со ознака  3/32 UG-50.Ланецот може да се монтира на велосипеди со 6,7,8 брзини.

Тагови: ЛАНЕЦ ЗА ВЕЛОСИПЕД