• ГРИП РАЧКИ BMX 20"  12678

ГРИП РАЧКИ BMX 20" 12678

  • Производител: ELMO
  • Шифра на производ:12678
  • Достапност:5
  • 200,00ден

  • Без данок:169,49ден

ГРИП РАЧКИ ЗА ВЕЛОСИПЕД ОД  ГУМА (еколошка,не испушта непријатен мирис,со сертификати).

Може да се монтира на сите типови на велосипеди. 

Поврзани производи

ВЕЛОСИПЕД  ΜΤΒ 24" MODULAR  21sp 12748

ВЕЛОСИПЕД ΜΤΒ 24" MODULAR 21sp 12748

23.990,00ден Без данок:20.330,51ден

Тагови: ГРИП РАЧКИ