• КАЦИГА ДЕТСКА  ROCES SYMBOL

КАЦИГА ДЕТСКА ROCES SYMBOL

  • Производител: ROCES
  • Шифра на производ:5463
  • Достапност:1
  • 1.990,00ден

  • Без данок:1.686,44ден

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ
Лесна детска кацига за лизгање
Прилагодлив благодарение на специјалниот систем на прстенот
Вентилирани