• КАЦИГА ДЕТСКА  ROCES FLOWER

КАЦИГА ДЕТСКА ROCES FLOWER

  • Производител: ROCES
  • Шифра на производ:5462
  • Достапност:3
  • 2.290,00ден

  • Без данок:1.940,68ден

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ
Лесна детска кацига за лизгање
Прилагодлив благодарение на специјалниот систем на прстенот
Вентилирани