• ПИНГ ПОНГ ФУТРОЛА ЗА ЕДЕН РЕКЕТ  STIGA RIVAL 12833

ПИНГ ПОНГ ФУТРОЛА ЗА ЕДЕН РЕКЕТ STIGA RIVAL 12833

  • Производител: STIGA
  • Шифра на производ:12833
  • Достапност:1
  • 1.690,00ден

  • Без данок:1.432,20ден

Elegant single racket case with zip closure.

Blue colour.


Тагови: ПИНГ ПОНГ ФУТРОЛА ЗА ЕДЕН РЕКЕТ