• РОЛЕРИ ORLANDO  III  deep  pink

РОЛЕРИ ORLANDO III deep pink

  • Производител: ROCES
  • Шифра на производ:5461
  • Достапност:5
  • 6.990,00ден
  • 5.900,00ден

  • Без данок:5.000,00ден

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ
Тело:  полипропилен
Затворање: 2 лостови 
Чевли: Дизајн AV (прилагодлив и вентилирани)
Шасија: UniTech
Тркала: Roces 72mm 80A (64мм за големини во Велика Британија 8jr-11jr)
Лежишта: ABEC 3
Простори: алуминиум
Прилагодлива големина

големини ЕУ 25-2930-3536-40; Велика Британија 8jr-11jr12jr-2 3-6; САД 9jr-12jr13jr-3 4-7