• ФИТНЕС ТРАКА CAPRIOLO HQ3301-EA 11313

ФИТНЕС ТРАКА CAPRIOLO HQ3301-EA 11313

  • Производител: Capriolo
  • Шифра на производ:11313
  • Достапност:15-30 Days
  • 44.900,00ден

  • Без данок:38.050,85ден

Спецификација:
DC мотор 1,75 КС, 1-16km/h
работна површина: 125 x 42cm
димензии: 151,9 x 69,05 x 134,75cm
Максимална корисничка тежина: 100 kg

Поврзани производи

Тагови: ФИТНЕС ТРАКА