• ФИТНЕС ВРАТИЛО  SO BENLCapriolo-VKR2 4210

ФИТНЕС ВРАТИЛО SO BENLCapriolo-VKR2 4210

  • Производител: Capriolo
  • Шифра на производ:4210
  • Достапност:Нема залиха
  • 19.500,00ден

  • Без данок:16.525,42ден

Димензии: 136x108
Се испорачува без тегови